Carson Dellosa Education
Measure It!
Measure It!
Regular price
$8.95 USD
Regular price
Sale price
$8.95 USD
Unit price
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
Teaches Students That You Can Measure Weight, Size, Or Even Time. Introduces Students To The Measurements Of Inches And Centimeters, All While Using An Animal Theme That Will Keep Them Engaged While Learning This Important Concept.
